| Rebekaaa a întrebat:

Buna tuturor, as vrea sa stiu cateva pareri referitoare la agentia de turism "Infotursim.ro", inainte de a apela la serviciile dumnealor. Daca ati fost si dvs in locul meu, atunci astept un raspuns. Multumesc mult

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Cred ca este o agentie serioasa, deoarece este de ceva timp pe piata, iar ca preturi, depinde cu ce agentie serioasa compari.In orasul care stai, mergi la 2-4 agentii renumite ca seriozitate si compara preturile, din aceeasi perioada, in aceleasi conditii. Si apoi cumpara pachetul!