| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Intrebarea este adresata celor care au fost in Ungaria, Budapesta. Sunt multe de vizitat? Orasul e frumos? Este costisitor sa mergi acolo?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Eu nu am fost, dar din cele ce am auzit se merita sa-l vizitezi, orasul este foarte frumos, poti sa zici ca o luat locul Bucurestiului la titlul de "Micul Paris". Si preturile, cam peste tot in Ungaria, sunt rezonabile, chiar mai convenabile decat la noi, lumea se poarta in general frumos.
Distractie faina! Si poate ne arati si niste poze de acolo. big grin

2 răspunsuri:
| Ariel_2658 a răspuns:

Buna. Am fost in Budapesta si sunt destule locuri de vizitat! Foarte frumos orasul!

| Stefania a răspuns:

Buna!

Da, sunt si locrui dragutehappy