| IoanaIonuca a întrebat:

Știe cineva procedura legată de Corona dacă mergem în Ungaria? Am vrea în Budapesta 2 zile, însă nu știu dacă exista posibilitatea sa ne bage în carantina când venim înapoi în România. Si daca știți și locuri frumoase de vizitat din Budapesta, va rog sa îmi spuneți happy

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu m-am dus si am venit din Ungaria. Doar la intoarcere mi-au luat temperatura, romanii. In rest: masca pe fata in interior si distantarea fizica (nu sociala cum zic analafabetii). Despre obiective de vizitat documenteaza-te pe net: https://bit.ly/3feajfu