| diamar a întrebat:

Care este in opinia voastra cel mai frumos oras din cate ati vizitat? Eu m-am indragostit de budapesta, orasul elegantei si al bunului gust, al arhitecturii unice, al stilului... Voi?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @diamar! Mie îmi place Praga, "orașul de aur", cu orologiul medieval care funcționează și-n zilele noastre cu o pleiadă de monumente.
O zi cu zâmbet să ai!

4 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Eu sunt din Brasov si imi place Brasov-ul meu.Si oriunde am mers sau voi merge nimic nu ma va impresiona mai mult ca el.

| Laura1995 a răspuns:

Viena si Milano.Imi plac mai ales pentru ca sunt fata si ador cumparaturile dar au o arhitectura unica si un design mai modern:X:X:Xfunda?batting eyelashes

| Catalinxxxx a răspuns:

Dupa parerea me eu cred ca Parisul este cel mai minunat oras.

| anshee a răspuns:

Salzburg, orașul lui Mozzart, foarte cochet si cu o arhitectura tipica unui fost imperiu. Si Lisabona, foarte exotic, paradisiac as spune. Oricum, merita vizitat orice oras pana la urma. toate au un farmec al lor, inclusiv Bucurestiul.