| SophiaJones a întrebat:

Unde as putea gasi un site care ma poate caza direct in parcul disneyland paris?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai direct pe site-ul Disneyland Paris.
www.disneylandparis.co.uk/
Eu mi-am facut cont, am toate noutatile si promotiile lor.
iti recomand hotelul Santa Fe, si vezi sa nu uiti sa-ti faci din start o rezervare la spectacolul Buffalo Bill, e mai ieftin in pachet promo (plus ca nu mai gasesti bilete pe ultima suta de metri)

3 răspunsuri:
| Estera123 a răspuns:

Http://shoppingarea1.blogspot.com/2012/04/hotels-combinedcom.html ai aici un site unde o sa iti poti cauta hotelul din ce zona vrei. click pe banner

| mixxjim a răspuns:

Aici ai varianta in limba romana a site-ului oficial disneyland http://www.disneylandparis.ro/disney-hotels/ cu toate hotelurile si oferta dar si la orice agentie de turism care au oferte pentru Disneyland gasesti cazare acolo, cei de la dineyland in general ofera pachete complete, cu cazare la ei.