| anonim_4396 a întrebat:

Buna unde v-ar placea sa mergeti sau sa stati daca ar fi, in Miami sau in Los Angeles?

14 răspunsuri:
| Weider a răspuns:

Los Angeles!

suntserios
| suntserios a răspuns:

New york, dar sa fiu pe intrebare Los Angeles

| DragosMTGX a răspuns:

Los Angeles pentru ca eu cred ca e mai frumos ca la Miami

| Alphabeat a răspuns:

Miami, in Los Angeles e plin de cazinouri si e prea aglomerat. In Miami e o leaca mai ok, nu zic ca e mare diferenta.

| Jorah a răspuns:

MIAMI MIAMI MIAMI MIAMI

( sa-l intalnesc pe Michael C. Hall

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Jorah):

laughing bine zis mhai hannibal...

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

F multi nici nu stiu ce frumuseti sunt in tara lor si se gandesc la orasele suprapopulate

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Ai dreptate eu i-mi doresc foarte mult din tot sufletul sa plec din pisata asta de Romania s-mi traiesc viata intr-un loc linistit din America unde e cald daca exista.
+ ca sunt si eu curios daca exista o viata cat decat decenta si linistita pe continentul celalat.
Intr-un paradis tropical unde cand te trezesti sa faci baie in ocean o insula ceva... un paradis!

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru anonim_4396):

E mai greu cand ajungi acolo

| Andreea_Draculea_1993 a răspuns:

Miami big grin

| AndreeaG8 a răspuns:

Bună! Eu aş alege Miami.happy

| CatalinaKaty a răspuns:

Miami tongue

| pci27 a răspuns:

Miami.

| SüßesHäschen a răspuns:

Los Angeles baby :))) acolo e Long Beach si stelele alea care mergi pe ele si e si Universal Studio Uite aici :

1.https://www.youtube.com/watch?v=W75oWGGPvMs

2.https://www.youtube.com/watch?v=h8qBXLBIx98