| Heilinheilo a întrebat:

unde va palce sa calatoriti mai mult, la mare sau la munte. De ce?(funda rosie ca focu si vot)

Răspuns Câştigător
| cosmina05 a răspuns:

Eu aleg muntele deoarece e mai racoare, mai frumos, multe de vizitat si deoarece e o zona linistita (sunt o persoana mai retrasa)

9 răspunsuri:
| vitoria a răspuns:

Salut mie ii place mai mult la mare de oarece e cald si bine

| ßhåååå a răspuns:

Munte:X pentru ca este un aer curat, imi place zapada si ma pot da cu sania laughing sau sacu de pe munte:X...si marea e frumoasalove struck

| elena16 a răspuns:

La munte e mai palpitant;
))

| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

Imi place mai mult sa merg la mare...nu stiu, nu pot descrie senzatia cand merg acolo atat de mult imi place!

| dany3la a răspuns:

La munte:
-pentru ca e aer curat
-este liniste si pace
-poti sa mergi pe munte.

Fundahappy

| Andreeea_2224 a răspuns:

Mie imi place deoarece valurile canta o melodie ce te poarte ca un fulg, nisipul moale parca este un puf creat special, marea impodobita cu scoici face ca acel "rai" sa para viu.Sa ne mandrim ca avem un asemenea "regat"

| ToNy_2305 a răspuns:

La mare.Dar sa stau la un hotel pe plaja pentru a vedea rasaritul si apusul cum se reflecta in mare...este magnific

| dandelion a răspuns:

De cînd mă stiu cei apropiați îmi spun că sînt ca o broască. Adică cum intru în apă uit că trebuie să mai ies. Iubesc marea mult, mai ales dacă e vorba de o plajă mai pustie si cu apa bleu ultramarin... Uuuufff. Ador asta! Însă cînd sînt mulți oameni, îmi piere si cheful de tot. Nu m-ar deranja niste oameni cumsecade dar sînt si din aia care stau si se uită numai la tine si te face să nu te simți atît de împlinită.
La munte nu am fost niciodată, dar as vrea să mă duc cumva într-o vacanță. Sînt sigură că aerul si peisajele sînt fantastice acolo.
Asa că îți spun că am avut numai o opțiune: marea. Dar am încredere totusi că la munți tot e foarte super, asa că nu as vrea să aleg. Dar cred totusi că as prefera mai mult să mă scald în mare, pe o plajă mai nepopulată.

| alina_2359 a răspuns:

La munte, deoarece acolo e mai racoare.e aer curat