| Anonim_4683 a întrebat:

Buna vara asta merg in Bulgaria... imi puteti spune cateva hoteluri de 3 stele si in ce statiune se afla? Am cautat pe net dar nu am gasit prea multe [ care ati fost ce imi sugerati?] multumesc [funda] si inteligent

Răspuns Câştigător
| Iuliaana a răspuns:

Incearca aici ...sunt mai multe http://www.plaja.ro/albena/ sau scrii tu orasul pe care il doresti.
Fundita?:)

2 răspunsuri:
| Iuliaana a răspuns:

Multumesc pentru fundita, sper ca te-a ajutat site`ul pe care ti l`am dat. happywinking

| kas a răspuns:

Cauta pe www.kas-afaceri.ro