| Ralucafergie a întrebat:

Vara asta merg intr-o tabara, dar eu chiar nu vreau sa merg.Este la Durau si dureaza 6 nopti si 7 zile...As vrea sa-i spun mamei mele ca nu vreau sa merg dar, nu pot.Help!

Răspuns Câştigător
| Zuzy244 a răspuns:

Daca ai platit nu mai ai ce sa faci trebuia sa ii spui mamei tale ca nu vrei si sa nu dea banii deaiurea dar daca nu ai platit du-te la mama ta si explica-i ca nu iti doresti sa mergi in acea tabara happyIti spun eu ca nu o sa te oblige sa mergi in tabarahappy
Este alegerea ta nu a mamei talehappydar daca ai dat banii nu ai ce sa faci esti nevoita sa mergihappyImi pare rau pentru tine te inteleg:*
Fundita?:*

2 răspunsuri:
| RaluuX a răspuns:

Buna! In legatura cu problema ta, de ce nu ii spui mamei tale pur si simplu ca nu vrei sa mergi? Nu te poate obliga sa te duci daca nu vrei. Spune-i si o sa inteleaga.Cel putin mama mea nu ma obliga sa merg undeva daca u vreau.

| mihnea2001 a răspuns:

Io zic sa te duci ca e super am fost si eu vara trecuta, e super distractie mai ales focul de tabara de final si orasul e super si peisajul...