| Stefytzu a întrebat:

Am 15 ani. Vreau sa merg la vara in tabara si vreau sa merg la sala. Parintii mei spun ca nu e bine deoarece nu o sa mai cresc in inaltime. Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Pai nu ne spui ce vrei sa faci la sala. Intr-adevar, daca vrei sa faci lupte greco-romane, nu mai cresti, daca faci baschet, da.

| hugo a răspuns:

Noi la 15 ani saream garduri sa "furam"cirese... voi mergeti la sala, hal de copilariestraight faceCe vrei sa faci la sala? sa devii culturista pana la varA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te frate ca o sa cresti. sau daca vrei sa cresti repede du-te la un club de baschet