| Girly97 a întrebat:

Vara viitoare voi merge in vacanta in Canada in orasul New Glassgow si vreau sa stiu daca acest zbor imi va afecta somnul si starea mea si cum pot sa evit sau sa tratez aceste defectiuni. Va rog frumos sa imi dati cateva sfaturi utile ca imi petrec vacanta distrandu-ma, nu dormind. FUNDA! Daca aveti nevoie de informatii: o sa plec cam in iulie 2015 pe la 8-10 din aeroportul din Bucuresti si as ajunge cam in aceeasi zi dar cam pe la 14-17 ora noastra. Dorm de obicei de la 22:45 pana la 6:45.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Nu patesti nimic. Poti sa dormi in timpul zborului sau sa te mai uiti pe geam, oricum o sa adormi iti spun eu laughing Eu mereu adorm in timpul zborului. Vacanta placuta! Dar te-ai cam grabit cu intrebarea laughing pana vara viitoare mai este.