| Girly97 a întrebat:

Vara viitoare voi merge in vacanta in Canada in orasul New Glassgow si vreau sa stiu daca acest zbor imi va afecta somnul si starea mea si cum pot sa evit sau sa tratez aceste defectiuni. Va rog frumos sa imi dati cateva sfaturi utile ca imi petrec vacanta distrandu-ma, nu dormind. FUNDA! Daca aveti nevoie de informatii: o sa plec cam in iulie 2015 pe la 8-10 din aeroportul din Bucuresti si as ajunge cam in aceeasi zi dar cam pe la 14-17 ora noastra. Dorm de obicei de la 22:45 pana la 6:45.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

In avion sa-r putea sa te ia somnu, ar fi si indicat ca ar trece timpu mai repede, tinand cont de diferent de fus orar dintre noi si Canada, eu zic ca in primele zile o sa fii oboist, sfatu meu bea o café un energizant, si dupa cateva zile corpu tau o sa se obisnuiasca cu fusul orar de acolo si o sa fie totul ok

| Girly97 explică (pentru 1Q):

Mersi, doar un singur lucru am de spus. Sunt fata! laughing)))))))

| 1Q a răspuns (pentru Girly97):

Greseala mealaughing oricum multumesc pentru funda si distractie placuta in canada

| Girly97 explică (pentru 1Q):

Mersi happy Crezi ca si un pui de somn ar fi bun? happy