| SoareleSpuneProstii a întrebat:

Maine plec in vacanta cu avionul si o sa zbor 5h. Ce pot face ca sa treaca mai repede timpul? Precizez ca nu pot sa dorm in avion.
Funda :*

Răspuns Câştigător
| vivitheo a răspuns:

Pai ai putea sa citesti o carte, sa desenezi ceva sau sa compui ceva.alte alternative nu prea mai gasesc. Sper ca te-am ajutat!
Funda!?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Citesti

| danutzu96 a răspuns:

Umple telefonul cu jocuri si joaca-te

| Kyılε a răspuns:

Joaca-te.

| aureljeo a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu acum 2 luni 7 ore ce sa fac ce sa fac am asculta muzica si m-am jucat si am vb cu ceilalti pasageri si am citit pliantele ce le au ei pe acolo m-am mai uitat pe oblon ca doar am avut loc langa oblon

| chittty a răspuns:

Asculta muzica, joaca-te pe telefon, citeste o carte/poveste, incearaca sa inveti o poezie asa iti distrage atentia de la zbor sau uita-te pe niste poze.

| Deea_Bubu_1994 a răspuns:

Exista telefon, chiar daca-l dai pe mod avion, te poti juc pe el, poti asculta muzica la casti.
Funda?