| Ally1 a întrebat:

Voiam sa va intreb daca exista vreo aplicatie cu care sa vezi cu ce persoane vei sta in avion... adica numele lor. dau funda celui mai bun

7 răspunsuri:
| Anchelor a răspuns:

Nu exista, aplicatiile te ajuta sa vezi zborurile, nu oamenii din avion. Funda?

| mudokins78 a răspuns:

Mişto! Vrei şi codul numeric personal?
Ce idioată!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, numele pasagerilor este strict secret si au acces la ea, doar angajatii zborului respectiv.
Asa ceva nu se face niciodata publica, doar daca se intampla sa cada avionul.

Cat priveste locul in avion, esti asezata unde eeste loc liber, la rand. daca ai norocul si te duci devreme la aeroport, poti sa fii intrebata unde preferi locul: la geam sau la coridor, dar atat, asta este singurul favor pe care ti-l pot face.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca nu, e o informatie pe care o detine doar compania aeriana

| Adry05 a răspuns:

rolling on the floor))))))))) Maine intrebi daca exista aplicatie sa-ti zica cand va trebui sa mergi la wc.

| mihai69 a răspuns:

Nu există și nici nu poate exista așa ceva, atât timp cât nu e permisă publicarea datelor personale fără acordul deținătorilor.
Ca să nu mai spun că sunt oricum informații confidențiale numărul biletelor vândute și numele persoanelor care le-au luat.

| Ally1 explică (pentru mudokins78):

Semanam draga