| Andreea_Hoble_1993 a întrebat:

Vreau in vara sa merg in America, si as dori sa imi caut chirie undeva la un motel, doar ca ce am gasit pe net imi apare numai pe noapte cazarea..cum as putea gasi pe o perioada mai indelungata?

1 răspuns:
| Akira88 a răspuns:

Oriunde vrei sa stai o sa se ia in calcul noaptea si nu ziua. Pur si simplu asa e procedura. Si la motel nu e vorba de o noapte, ci de cate vrei tu. Prin modul asta ei isi expun tariful; de exemplu 10 dolari pe noapte (daca vrei sa stai 10 nopti sa stii sa calculezi totalul, 100 de dolari) daca ar pune un tarif general atunci profitul lor ar fi zero, tu ca ai sta o vara ai plati la fel ca unul care sta 3 zile sau ca unul care sta un an ceea ce nu e corect defel.