| WhMan a întrebat:

Vreau sa merg in America vara asta.
Daca a avut cineva tangente cu americanii. Sunt de treaba?

7 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Depinde in ce loc vrei sa te duci

| WhMan explică (pentru alin567):

California si Nevada. In Nevada Las vegas sunt case forte ieftine fata de Romania

| Sweetyass a răspuns:

Aha....zambesc foarte mult...

| razvyx a răspuns:

Sincer sunt foarte de treaba atata timp cat nu ii deranjezi si inca ceva sa nu crezi ca america este ca in american pie

funda

| EJelly a răspuns:

Daca te duci intr-o comunitate de straini (din mai multe locuri ale lumii), te vei simti destul de bine in America. Gasesti usor de lucru si iti face tot ce doresti! Singurul inconvenient este ca se inregistreaza multe crime acolo-la nivelul intregii Americi- In rest, te primesc cu bratele deschise pentru ca, fie vorba-ntre noi, sun un pic prostuti... big grin Sunt fooooarte comozi si de aceea, ca roman trecut prin multe, o vei duce bine acolo, mai ales ca noi nu ne multumim cu putinhappy

| WhMan explică (pentru EJelly):

Frate dintre toti tu ai dat cel mai adevarat raspuns.
Stiu si eu asta au o viata prea usoara si nu se complica asa ca nu sunt prea destepti. Tu un roman cu carte poti face multe

| Plută a răspuns:

Sunt grași.