| MariaAvMi a întrebat:

Vreau sa merg pe litoral cam intr-o saptamana si m-ar interesa o vila/hotel unde se accepta animale de companie. Stiti voi ceva?

Răspuns Câştigător
| JeJeleu a răspuns:

Eu in fiecare an ma cazez la un singur hotel pentru ca la fel. trebuie sa ma primeasca cu cățelul
In Eforie Sud hotel Crişana
E o femeie care iubeste animalele si hotelul e super
Sper ca am ajutat
In mamaia nu te lasa cu el pe plaja :/

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta pe booking.com, ai posibilitatea sa pui orice filtru iti trece prin minte

| Andrey0070 a răspuns:

Pe booking.com poti sa filtrezi inclusiv dupa aceasta optiune. Iti recomand sa iti rezervi hotel de acolo, niciodata nu am avut neplaceri

| TheAce a răspuns:

Cel mai simplu e sa verifici pe site-urile de booking. Poti incerca la Casa Duca Costinesti sau la Venus Eforie Nord. Depinde insa de unde doresti sa mergi.