| TurnOn a întrebat:

Deci, nu stiu unde sa merg la mare crying Vreau o vila sau mai multe in grecia sau bulgaria, sa se poata duca animale de companie, sa fie langa mare si sa fie curata ( acceptabila) dar nu mare ( max. 30 camere). Daca cineva a mers la o vila de genu' sa-mi zica si mie cum se numeste! dau funda si vot! Ms! kiss love struck

1 răspuns:
| Chriss5Kiki a răspuns:

Http://alanthavillas.com/home.htm cobori putin si ajungi langa mare, e curat si proprietarii au 2 caini deci cred ca se pot aduce animale. Vila este in Creta. Funda si vot?