| annamariaannamaria a întrebat:

vreau sa plec in Bulgaria intr-o scurta vacanta(4 zile). Ceva pareri despre Hotel Kavkaz Golden Dune (Sunny beach)?

3 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

In pricipiu daca un hotel are peste 3 stele este foarte ok. Pace!

| pietrean a răspuns:

Este un hotel de 4 stele! Mai bine afli singura parerile unor turisti,ce au fost in acest hotel. Cauta pe GOOGLE,tastand cuvintele: h kavkaz+golden+dune+sunny+beach+impresii. Acolo o sa gasesti impresii privind mancarea, amplasarea hotelului, curatenia in hotel si altele, fiecare de ce s-a lovit. Eu am fost in Sunny Beach, la un hotel de 4 stele si per total a fost bine. Este o statiune galagioasa.

| pietrean a răspuns:

Ce am uitat sa-ti scriu:eu nu as pleca pentru 4 zile, atat de departe(sunt multe serpentine).Am fost si la hoteluri de 3 stele si mai aproape si am fost foarte multumita. Am ales hoteluri si statiuni, la pretul cel mai bun(mai mic) cu servicii cat mai multe.