| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu o informatie. Stiti cumva o cazare ieftina in orasul Tulcea sau in apropiere?
Multumesc mult pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| lalalovesong4 a răspuns:

Desigur, eu locuiesc in Tulcea. In primul rand nu iti recomand sa stai la hoteluri ci la pensiuni, cabane, aproape de Tulcea. Nu ca nu ar fi bune, dar tu vrei ceva mai ieftin. Sunt multe locuri dragute unde poti sta si chiar in apropierea orasului. Nu stiu cum se numesc spre rusinea mea dar sunt destule de unde poti alege.

| Quasimodo a răspuns (pentru lalalovesong4):

Ok... Multumesc pentru raspuns! Am cautat pe net pensiuni si hoteluri in Tulcea si sub 80 - 100 lei pe noapte nu am gasit! sad
Sper sa ma poata ajuta cineva cu o informatie!

Răspuns utilizator avertizat
| Quasimodo a răspuns (pentru girlinlove02):

Multumesc frumos!

| Quasimodo a răspuns (pentru SaveOurSouls):

Multumesc mult! happy
Dintre toate hotelurile si pensiunile cautate, aceasta vad ca are cele mai mici preturi. Multumesc!