| felix21113 a întrebat:

Am cumparat un bilet de avion printr-o companie intermediara iar pe bilet mi-au scris cele doua prenume impreunat in loc de Valentin Felix au scris
Valentinfelix. O sa am vreo problema pe aeroport? Daca da cum pot modifica problema. Compania aeriana cu care merg este KLM.

Răspuns Câştigător
| simpluone a răspuns:

Cel mai bine contactezi linia aeriana sau cine a facut rezervarea. KLM-ul raspunde repede!

3 răspunsuri:
| felix21113 explică (pentru simpluone):

Pe ce ar trebui sa le dau. Le-am dat mesaj acum 2 ore pe wapp si nu au raspuns (klm)

| felix21113 explică (pentru simpluone):

Am sunat la compania care a facut rezervarea si au spus ca nu e nici-o problema deoarece asa este la compania aeriana limitare de caractere pe bilet si ca de asta s-a scris asa. Mersi de raspuns!

| simpluone a răspuns (pentru felix21113):

Bine ca s-a rezolvat si te-ai linistit!