| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare despre un hotel. A fost cineva la Hotelul Grifid Bolero din Nisipurile de Aur? As vrea sa aflu mai multe despre el, pareri, impresii, cum este drumul din Bucuresti pana acolo, etc.Multumesc.

3 răspunsuri:
| Andreea1997 a răspuns:

E frumos merita sa mergi...

| SelenaGomez_1698 a răspuns:

Este foarte frumos Cu:
piscine
un hotel urias
si multa distractie

MERITA SA MERGI!

| matadoru a răspuns:

Chiar intrebarea asta am pus si eu.Finii mei au fost anul trecut si mi-au spus ca e f frumos hotelul.De la zambetul receptionerelor la piscina totul e impecabil.Serviciile,camerele,personalul si statiunea totul e minunat si n-ai ce sa reprosezi.