| Maliwiskey a întrebat:

Ce impresii aveti legate de mancare, servicii si alte chestii de Hotel Elena, Nisipurile de aur? Fundoi.

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Dupa impresiile altor turisti, ce au fost anul aceste, se pare ca ar fi un hotel bun de 4 stele, cu mancare buna, variata si destula. Daca vrei sa citesti si tu parerile lor, cauta pe GOOGLE, tastand cuvintele:hotel+Elena+nisipuri+impresii.La parcare, stau mai prost, deoarece au locuri putine deparcare.

| kteichd a răspuns:

Serivici bune nimic de zis