| Rebb00 a întrebat:

Am o intrebare referitoare la cursele fany. Spre exemplu, pentru o cursa tur - retur cluj Napoca- sibiu, se poate cumpara biletul de la fata locului sau trebuie rezervat? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| GabyB94 a răspuns:

De obicei se poate, dar mergi la risc deja. Cel mai bine iti faci o rezervare (nu te costa) si platesti la sofer, dar trebuie sa fii la masina cu 15-20 min inainte ca altfel fac urat soferii ca intarzii si tin loc degeaba pentru tine etc. Nu is cei mai politicosi soferi...