| GabriielCatalin a întrebat:

am si eu o intrebare. Mi-am achzitionat un bilet de avion de pe edreams si vreau sa va intreb cum e mai bine să fac check-in-ul online sau direct la aeroport? Menționez ca e prima dată când merg cu avionul și vreau să știu care e varianta mai ușoară și mai menționez ca nu sunt în Romania, sunt in Germania. Mulțumes.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intotdeauna online e mai usor. Si daca vorbim de companii low cost e si gratis online.

| MihaelaDart a răspuns:

Online este gratuit, iar in aeroport plătești.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Online! daca il faci la aeroport, te costa o gramada de bani. Online se face in cateva minute si nici nu e nevoie sa-l printezi; arati telefonul la imbarcare.