| Anonymus10Hacker a întrebat:

as dori sa aflu numărul de telefon al agenției aeriene Ryanair, deoarece am rezervat un zbor pe 4aprilie-21aprilie spre Berlin, Germania și nu știu dacă a fost anulat.Va multumesc!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă-s ca wizz baftă la nervi pierduți și și mai mulți bani cheltuiți pe call centere de rahat.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu dau aia telefoane. Scrie-le! http://bit.ly/2w6LPU5

| Anonymus10Hacker explică (pentru Salontanul):

Am încercat dar nu mi-au oferit nici un răspuns care sa ma ajute.Stiti cumva cum as putea lua legătura in alt fel, nu știu sa sun la aeroport

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Anonymus10Hacker):

Nu! Nu exista, oficial, asa ceva.