| Isty_Vasy_1986 a întrebat:

As dori sa stiu cine ma poate ajuta va rog, care este distanta (si in cat timp se parcurge )gara Cluj Napoca -aeroport Cluj napoca.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Este o gara fix peste drum de aeroport, pana la gara din oras comform googleMaps cam 15 km, 10-15
min cu masina

| mihai69 a răspuns:

Cam 9 km.
http://goo.gl/X7FLbY
Cu mașina, în circa un sfert de oră; cu transportul în comun - vreo 50 de minute.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Cu masina:
Prin DN1C/E576 - 14 min fara trafic (9, 2 km)

Prin DN1F/E81 si DN1C/E576 - 15 minute fără trafic (9, 8 km)

Prin Strada Traian Vuia/DN1C/E576 - 15 minute fara trafic (9, 6 km)