| Hyora a întrebat:

Cu ce pot ajunge de la gara Cluj- Napoca la aeroport, cel mai sigur si rapid... Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din Cluj si stiu ce zic! Cel mai ok ar fi cu taxiul (si nu poate fi asa de scump), ori iti cumperi un bilet de autobuz/trolebuz cu care poti circula 2 calatorii. Iei de la gara (statia e vizavid) troleu 4 si te duci cu el pana la ultima statie. Cobori si in aceeasi statie vine 8 (autobuz), il iei si cobori la statia aeroport. Poti intreba de oricine care e statia! Sper ca te-am ajutat si poti avea incredere!

2 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Troleu sau autobuz, dar nu e de exclus taxiul e cam scump depinde de zona în care stai.

| MariusGomoi a răspuns:

Cel mai sigur cu taxiul daca vrei sa ajungi mai repede, daca nu exista si cai cu autobuzul pana in acea zona