| zooooza a întrebat:

Ce locatii pentru un banchet de clasa a8a stiti? Noi suntem din Curtea de Arges si am vrea sa plecam undeva in tara pentru 2 zile iar petrecerea propriu-zisa sa o facem seara. Unde am putea merge avand in vedere ca nu vrem sa depasim suma de 250 de lei de persoana? Imi puteti oferi ceva detalii? Poate si un link cu Hotelul respectiv, de exemplu?

Multumesc

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

In orice bar sau restaurant undeva la Brasov

| Nicu_9539 a răspuns:

Raul Sadului happy cauta pe google este foarte frumos acolo si nu depasiti suma de 250 lei mancare si cazare inclusa