| Ctrl a întrebat:

Ma ajutati cu ceva?batting eyelashes Promit ca dau funda! Stiti vreun loc/ vreun local pentru a organiza un banchet prin Sinaia? Sau Valenii de Munte? undeva prin zonele astea.toata clasa vroiam sa facem la Casa Duca, dar nu a vrut dirgachatterbox Alte idei?big grin Un link daca se >poatebig grin

3 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Eu stau in Valenii de Munte.Iti recomand hotelul Ciucas sau Hotelul Capitol...Eu mi-am facut cu colegii o petrecere acolo. Poti sa alegi si alte locuri.Este un oras cu multe locuri frumoase si uneori interesante. Poate ne intalmnim... Puppppic

| Ctrl explică:

Diriga*

| BuBu_3625 a răspuns:

Select din Sinaia se fac inscrieri pana la 22 aprilie 2011! Fundaa?tongue