| Hristea_Silvana_1985 a întrebat:

cine a fost in Turcia(de exemplu in Antalya) cu escala la Istanbul si stie... daca am o escala de cateva ore bune intre un zbor si altul pot sa ies din aeroport sa vizitez?
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Cristian969 a răspuns:

Desigur,,poti daca dai ai timp la dispozitie, poftim, numai la terminal trebuie sa fii cu 3 ore inainte de zbor.adica,daca aterizati la ora 13 iar la ora 17 aveti decolu spre antalya, poftim mai aveti doua ore la dispozitie.Da nu ti-aş recomanda, fiindca aeroportul din istanbul este unu dintre cele mai mari din europa(eu stıu, eu locuıesc ın ıstambul)Mai sa nu ma fi pierdut pe acolo*. İtanbulul este intr-adewar un ora foarte frumos, şi merita titlul de capitala a Turciei.happysalut

2 răspunsuri:
| tarik44 a răspuns (pentru Cristian969):

Merita! dar din pacate nu il are; D.

| Hristea_Silvana_1985 explică (pentru Cristian969):

Multumesc frumos pentru raspunsul pertinent! O zi buna! happy