| Viorica_Mihaita_1968 a întrebat:

_Buna ziua, stie cineva sa-mi raspunda urgent.Am cumparat un bilet de avion la Wizzair.Si cand am facut Check-inul am pus datele de pe buletinul de Italia in schimb de pe ala din Romania. Ambele sunt facute cu buletinul de Italia.O sa am probleme sau trebuie modificat? Si cum?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am inteles nimic. Ai pus culetinul de Italia pe schimbul celui de Romania? Ambele ce sunt facute cu buletinul de Italia? Si ce chinul meu inseamna ce-chinul?

| Felekan_Ramona_1978 a răspuns:

Buletinul italian este util cetatenilor romani doar pentru a se legitima pe teritoriul italian - nu este valabil in afara Italiei decat daca ai cetatenia italiana. Trebuie sa pui datele buletinului romanesc - acela e valabil la punctele de control atat in Italia cat si in Romania. Trebuie sa modifici datele DOAR DACA NU AI CETATENIA ITALIANA.