| Bia_6294 a întrebat:

Buna ziua TPU. Maine merg la munte cu inca 4 persoane adulte si stam patru zile happy. Avand in vedere ca sunt singurul copil, ce as putea face sa nu ma plictisesc chiar atat de tare? laughing

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Bună,Bia!
păi,faptul că eşti acolo este important.că eşti undeva unde e frumos,că eşti în vacanţă.aşa că roagă pe cineva să te lase să faci mici tururi ca să descoperi împrejurimile. poţi să îţi iei şi aparatul foto,ca să îţi aminteşti de "aventura"asta. apoi,mai pe seară, când îţi spun sigur că o să se strângă ţânţari, poţi merge în casă şi să stai la laptop sau poţi citi o carte.
poţi vorbi prin mesaje cu bff-ul tău, sau la telefon. poţi să îi povesteşti cum e acolo, să o mai întrebi ce mai face.şi fără să îţi dai seama o să treacă timpullaughing.să ştii că şi eu am fost singura "copilă"când am fost la munte.şi să ştii că nu e aşa rău.
Succes şi să te distrezi!

4 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Poate o sa iti placa. Daca nu iti place, ghinion.

| StereoWolf a răspuns:

Incearca sa-ti tii respiratia pana lesini sa vezi ce repede o sa treaca timpulaughing

| Gaby405 a răspuns:

1 la mana la munte te duci ca sa te distrezi
2 la mana daca ai laptop iti sugerez sa ti-l iei sau daca nu roaga un prieten (daca ai) sa ti-l imprumute.

| NoNameJunior a răspuns (pentru NoNameJunior):

Scuze că am repetat expresia "să ştii".nu mi-am dat seama laughing.