| Deidara554 a întrebat:

Bunaaa! La vara o sa plec cu familia in concediu si ei mi-au spus sa aleg eu tara.M-am gandit la Austria,Belgia, Cipru sau Spania.Pe care dintre ele sa o aleg? Si imi puteti spune care sunt obiectivele turistice si orasele mari din tara propusa?

7 răspunsuri:
| NeymarJr11 a răspuns:

Du-te in Spania, sunt multe de vizitat Sagrada Familia - Biserica Sfanta Familie ( Barcelona ), daca te duci cu familia si sunt multe, de vizitat.

Vacanta placuta, du-te unde iti permiti si unde nu ai fost big grin, ca doar o viata ai happy

| DiavoloMarian a răspuns:

Belgia - Bruxelles-grand place, sediul ONU laughing si multe altele, antwerpen,

| Rares_Tant_1990 a răspuns:

Franta mai exact in Paris putand sa vizitezi o multime de muzee:Luvru cu picturi renumite ca "Mona Lisa", muzeul Orsay tot cu multe picturi, Turnul Eiffel, Catedrala Notre Dame si altele in Paris dar te poti duce si pe plaje cum ar fi cea din Cannes.

| Mihaela1964 a răspuns:

Di cele enumerate de tine, Spania. As alege insa si Italia, Roma merita vazuta neaparat!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Spania iti ia 3 ani sa o vizitezi pe toata

| GrumpyGirl a răspuns:

Spania: madrid, barcelona (turistice)
bebenidorm(parcuri de distractie multe)/madrid (warner bros)
Stiu ce spun. Am locuit acolo 3 ani

| GrumpyGirl a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

3 ani vizitand fiecare loc/zi. Am lcuit acolo si nu am reusit