| huideni1845 a întrebat:

Bunica mea vrea sa mergem la baile felix
ce am putea vizita acolo?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai nimic in afara de un lac cu nuferi si eventual orasul Oradea. In schimb exista niste stranduri cu apa termala unde te poti balaci toata ziua

| GabrielaIoana a răspuns:

Uite aici cateva obiective turistice acolo si detalii despre ele http://www.baile-felix.net/atractii-turistice-baile-felix.html

| mihai69 a răspuns:

În apropiere e avenul Betfia (pe dealul Şomleu) - se poate merge şi pe jos, sau cu bicicletele. În Oradea merită mers la Pasjul Vulturul, la Cetatea medievală (în stadiu destul de avansat de restaurare), muzee, sau la mall, prin prăvălii sau la cinema.
Sunt şi posibilităţi de excursii cu autocarul prin apropiere (peştera Urşilor, sau în Ungaria).

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Tot ceea ce doresti poti citi pe net oriunde, oricand