| Raton a întrebat:

curand mergem in excursie la baile felix ce farse as putea face la colegi si cum m-as putea feri de farsele lor

Răspuns Câştigător
| thegame94 a răspuns:

Daca stai bine sa te gandesti sunt multe farse pe care le poti face colegilor(de exemplu poti sa le ascunzi lucrurile personale, poti desenezi pe fata lor-merge doar atunci cand ei sunt foarte beti, sau poti face traditionalele farse cu pasta de dinti sau cu epilatul).ca sa te feresti de farsele lor e destul de complicat.in primul rand trebuie sa fii aproape tot timpul treaz si sa nu bei ca sa te faci praf caci daca esti muci atunci sunt mai multe sanse sa ti se faca farse. distreaza-te dar in acelasi timp fii cu ochii in patru.bafta