| fluturas a întrebat:

Dati-mi niste idei unde as putea merge vara asta in zona judetului Cluj sa nu fie foarte departe, as vrea ceva ca Baile Felix.happy

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Ai noroc! Eu sunt din judetul Cluj si stiu tot orasul ca`n palma! happy

Daca vrei un loc unde sa te distrezi, gen Baile Felix, du`te la ''Baile Cojocna''. Cojocna este o comuna in apropierea Clujului (cam faci vreo 12 Km pana acolo ).

Este foarte frumos acolo! Este renovat, sunte hoteluri, poti sa campezi cu cortul, sunt terase, magazine, restaurante etc. happy

Sper ca m`ai inteles si ma bucur daca te-am ajutat! puppy dog eyes

| fluturas explică:

Mai vreau raspunsuri crying
la cojocna au fost ai mei si au zis ca nu mergem acolo big grin, mersi oricum kiss

| cosmy1993 a răspuns:

Pai te duci la manastiri laughingsau vii la mine in moldova laughingca la mine ai ce vedealaughingte astept impreuna cu familialove strucklaughingo sa iti placa excursialaughing