| CatalinaMA a întrebat:

Cam ce ai voie sa iei in bagajul de mana cand mergi cu avionul? (in afara de haine...)

7 răspunsuri:
| EuAnita2003 a răspuns:

O perna de gat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva ce imi este foarte drag happy

| CatalinaMA explică (pentru EuAnita2003):

Voiam un raspuns mai util happy gen daca am voie sa iau medicamente?

| CatalinaMA explică (pentru anonim_4396):

Medicamentele imi sunt foarte dragi laughing sti cumva daca pot sa le iau?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aproape orice daca nu e ascutit, nu poate provoca rani sau foc si nu e lichid

| MihaelaDart a răspuns:

Pentru ca am calatorit cu avionul, in geanta de mana nu ai voie cutite, foarfece, creme, medicamente doar daca ai urgente, restul se pun in valiza pentru cala atat cat ai nevoie nu pentru a face comert unde mergi...

| CatalinaMA explică (pentru MihaelaDart):

Pai medicamentele pentru mine sunt indispensabile, am o plasa, jumatate din rucsac o sa fie medicmente..nu am luat bagaj mare.