| melynda a întrebat:

Cand merg cu avionu. la bagajul de mana am voie sa duc laptopul? sau trebuie sa il pun la scala?

5 răspunsuri:
| alexmario99 a răspuns:

IN PRIMUL rand se numeste,, cala" ...si da ai voie cu laptop

| raul1037 a răspuns:

Trebuie sa il duci la scala

neluL
| neluL a răspuns:

DA ai voie la bagaj de mana! Sau poti sa il ti pur si simplu in mana si nu neaparat in geanta.

| consiliervacante a răspuns:

Ai voie sa-l iei ca bagaj de mana, atata vreme cat nu depaseste greutatea maxima admisa pentru bagajul de mana (care difera de la companie la companie si de regula e mai mica la zborurile low-cost). Insa atunci cand ai laptop ca bagaj de mana nu mai poti avea un alt bagaj de mana, nici macar poseta.

| dumy_5931 a răspuns:

Da ai voie cu leptopul la bagajul de mana... in total trebuie sa ai 10 km la bagajul de mana, majoritatea oamenilor care au laptop il duc la bagajul de mana...