| patriciatimeea a întrebat:

Cand se poate face check-inul online la zborul cu Norwegian? Sa nu se poate numai in aeroport? Care este biletul de zbor? Foaia care ti-o imprimezi dupa ce dai check-in?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi pe site la ei cand poti face check in ul online. daca nu il faci online il poti face la aeroport.

da biletul de zbor este foaia care o imprimi dupa check in

| mihai69 a răspuns:

Biletul de avion poate fi doar un cod, primit la rezervarea online, nu e musai să fie ceva tipărit. Foaia tipărită după check-in online se cheamă „Boarding Pass" și cu ea ai acces în avion. Chiar dacă ai făcut acest check-in online, tot trebuie să treci pe la ghișeul de check-in din aeroport! altfel nu poți preda bagajul de cală, nici nu primești etichetă pentru cel din cabină.