| And4rr a întrebat:

Cant ar costa sa ma duc la Marea Neagra in Mamaia? Si cat ar costa in Costinesti? Este cand in mamaia vin si cantareti?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Mamaia are preturi mai piperate. In Costinesti pentru tineri sunt preturi foarte bune. Hoteluri de 2 sau 3 stele cu un pret intre 80-120Lei pe noapte, pensiuni unde pretul scade pana la 50Ron pe noapte. Adaugi aici zilele de cazare+ mancarea + banii de cheltuiala (cluburi alea alea) si drumul. In general asa sa mergi o saptamana si sa te distrezi cu 1500Lei poti foarte binehappy