| analia0103 a întrebat:

Care a fost cea mai tare călătorie pe care ai făcut-o în 2010?

4 răspunsuri:
| ZâmβέŤ a răspuns:

Cea mai tare calatorie din 2010? hmm...

Imagineaza-ti! Desculta, infierbantata, cu o palarie de soare pe cap si un cocteil racoritor in mana ma plimb pe TPU printre sute de intrebari care mai de care (daca mai gasesc, la ce sa si raspund, e si mai bine).

Ah, calatoriile virtuale nu se pun? Ce pacat! Ok. Turcia. Merge? winking

soothe
| soothe a răspuns:

La Manastirea "Schimbarea la Fata" din Pensylvania

| EdmondDantes a răspuns:

Istanbul-Budapesta!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Am vizitat Muntii Apuseni, de obicei vizitam foarte des Valea Prahovei, dar aici in apuseni am descoperit locuri de o frumusete rara care sunt sigur ca le voi mai vizita. Am vizitat Ghetarul Scarisoara, Pestera Ursilor, Pestera Magura, Cheile Turzii si rezervatia Cheile Ponorului apoi am urcat la Bile Felix.