| StelaTPUro a întrebat:

Care a fost cea mai tare călătorie pe care ai făcut-o în 2010?

219 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Am calatorit gratuit cu nava Terra („Planeta albastră") in jurul soarelui impreuna cu miliarde de oameni si animale!

NOname
| NOname a răspuns:

Cea mai tare calatorie din 2010? hmm...
Imagineaza-ti! Desculta, infierbantata, cu o palarie de soare pe cap si un cocteil racoritor in mana ma plimb pe TPU printre sute de intrebari care mai de care (daca mai gasesc, la ce sa si raspund, e si mai bine).
Ah, calatoriile virtuale nu se pun? Ce pacat! Ok. Turcia. Merge?winking

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu am facut o cine stie ce calatorie dar am fost la Bucuresti si am vizitat mai multe locuri.Nu mai fusesem niciodata. Mi-a placut mult.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe criza asta, pe loc repaus!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| larya234 a răspuns:

Turcia, america, grecia cele mai frumoase calatorii din 2010

| elena a răspuns:

Pana la tara, la mama mea, super nu?
Cine se mai poate lauda cu asa o performanta de 23 km dus-intors?

| Cretaker a răspuns:

2010 a trecut de mult, Stela...

| Sconcsiş a răspuns:

Aia de la WC până la chiuvetă, prin februarie.

| Sconcsiş a răspuns:

A, şi mai era una prin Narnia parcă

| RMihai a răspuns:

Italia -Ravena, Venetia, Bologna a fost cea mai tare din 2010

| Cezar a răspuns:

In China ( Tokyo )! Mi-o dat dureri de cap angry(X!
Dar a fost frumos!

Răspuns utilizator avertizat
| Romancutza a răspuns:

Londra.

| cυρcαкє a răspuns:

Vara asta.Am calatorit prin jumatate din Europa. A fost frumos.Am vizitat multe tari frumoase.

| ElecktroFloweR a răspuns:

Am fost pe Creta, cea mai mare insula, in Grecia.

| Schnitzel a răspuns:

In mai am fost in Israel si Egipt. Nici nu stiam de scoala, stateam in piscina, temperatura de aproape 40* C, in timp ce colegii aveau ore. M-am cultivat si sufleteste[foarte frumoase locuri de pelerinaj]. A fost super. Si restul verii a fost foarte frumos

| denisinho32 a răspuns:

Maramures

| yonutz_1730 a răspuns:

La paris:X

| Freaky_2119 a răspuns:

Cand am fost in Londra de craciun si de revelion

| valy a răspuns:

Brasov si Sinaia.
Am urcat pana la 2200 la cabana Babele, am dormit pe paturi de armata si. 400 km i-am coborat pe jos prin padure, am dat de domnu ursulet si am reusit sa scap nevatamathappy

| DEBrown a răspuns:

De la Hogwarts in Hogsmeade.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Am facut o calatorie extra-corporala pe taramurile nirvanei.Am vrut sa mestec in Perfectiune, sa gust din Absolut si sa fur cateva kile de Intelepciune.
Daca iti scriu acum, imagineaza-ti ce s-a intamplat. Una peste alta, a fost tarewinking

| StelaTPUro explică:

Întrebarea face parte din "10 fundiţe pentru 2010", o capsulă a timpului 2010, de la comunitatea TPU. Află mai multe: http://www.tpu.ro/10-fundite-pentru-2010

| lilly12345678 a răspuns:

Homorod bai apoi mures... apoi sighisoara \pai sovata...foarte taree::::::::::::::happyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy

| CristineDelaruss a răspuns:

Cam, pana la magazin.
No money.
Dar putem zice ca pana in Timisoara.hmm

| Razvan1807138078340 a răspuns:

In Brasov

| Yoana a răspuns:

In excursie in alba iulia cu clasa love struck afost super love struck

Răspuns utilizator avertizat
| pandaX3 a răspuns:

Pai... in madagascar tongue Doamne e genial laughing am fost cu tata si cu o familie din sfantu`gheorghe. am stat cam 2 saptamani [ scufundari, prin padure :X ]. mentionez ca am mancat numai peste :p si ce am adus de acasa laughing si am stat in niste casute de lemn aproape de mare. Totul a fost perfect. Liniste si pace straight face
Criza e criza, dar tata a "economisit " rolling on the floor pentru vacanta asta.
Merg si anul asta :X :X