| barbutalia a întrebat:

Care e cea mai frumoasa cascada din lume?

Răspuns Câştigător
| Lory_2572 a răspuns:

Eu am avut ocazia sa ajung de 2 ori la Niagara si as mai merge de inca 100...Asa ca, opteaza pentru asta, o sa te simti ca in paradis, te poti plimba pe platforma de langa cascada atat sus cat si jos, poti atinge apa, te plimbi cu Maid of the Mist, adica cu un vapor cu etaj unde ti se dau sandalute si o pelerina si faci turul cascadei exact la caderea apei... e superb!

9 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Parerea mea este ca Niagara(Canada-USA) si Iguazu(Argentina)sint cele mai frumoase cascade.

| capibaras a răspuns:

Mie imi place la nebunie angel falls din venezuela happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niagara este cea mai cunoscuta si cea mai vizitata probabil pentru ca este si cea mai frumoasa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niagara Niagara Niagara Niagara Niagara

| DenissaDeea a răspuns:

1. Cascada Niagara(Canada- SUA) :2.Cascada Angel(Venezuela) : 3.Casacada Iguazu(Argentina).

| blojualex2009 a răspuns:

Cascada cea mai frumoasa din lume este niagara merita vazuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa cascada din lume este cascada Iguazu

| ovidiu_8692 a răspuns:

Nu stiu ca inca nu s-a postat pe net