| SucDeGuava a întrebat:

Care e cea mai frumoasa statiune de pe litoralul romanesc in care ati fost? happy Argumentati, va rog!

6 răspunsuri:
| Dope a răspuns:

Mamaia. Pentru că e cea mai cunoscută. laughing

| ThePinkPant3r a răspuns:

Mamaia pentru ca doar acolo am fost si pentru ca este frumosa, parerea mea, nu am cum sa iti explic pentru ca trebuie sa vezi tu cu ochii tai. Oricum eu ti-o recomand cu cea mai mare placere.

| stlucian a răspuns:

Am fost in toate si fiecare are ceva "special". Daca o i-ei dela sud la nord (pana in delta)vei descoperii oameni si locuri care te va lasa cu gura cascata! Incearca sa eviti aglomeratia si du-te in locuri cat mai "virgine"! NU FAIMA FACE locurile ci oamenii!

Am sa plec peste 3 zile (din Bistrita) cu motorul si sper ca va fi dela nord la sud big grin

| 33stefy21 a răspuns:

Mangalia,eu acolo ma duc mereu.Multi se duc in Mamaia deoarece fac aia niste concerte amarate...dar in Mangalia nu este atat de aglomerat si plaja e curata si apa la fel...(sunt preturi bune)

| Braunion a răspuns:

Acolo unde sunt cei mai putini cocalari (probabil la Eforie, Olimp, Neptun, Jupiter, Cap-Aurora, Venus, Saturn, Mangalia sau in partea astalalta spre Navodari. Trebuiesc evitate 3 statiuni mari si late, de la N la S: Mamaia, Costinesti, Vama Veche. In astea 3 merge tot poporu'.