| IZABELLA_5617 a întrebat:

Care statiune de pe litoralul romanesc vi se pare cea mai frumoasa si cea mai curata?

Răspuns Câştigător
| Aida_3174 a răspuns:

Neptun Mamaia sau Jupiter happy

4 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Nici una, toate is murdare, nisipu ii negru, mare ii jegoasa pline de berze moarte si scutece aruncate ca daca ei o gura din ea ajungi in spital, la hotel servici proaste, si mancarea proasta, in concliuzie de duci casa te simti rau si sa te inbolnavesti.
Mai bine du-te in Bulgaria acolo da servire, da curatenie, damancare

Răspuns utilizator avertizat
| Twixi a răspuns:

Mamaia in niciun caz oh go on!

| Rares_1833 a răspuns:

Baile Felix- Oradea big grin