| Luckas01 a întrebat:

Care e cel mai înalt vârf din românia şi câti metri are?

Răspuns Câştigător
| buburuza23 a răspuns:

Iti apare jos langa raspunsul meu o fundita gri sub care scrie,, declara raspunsul castigator'' tongue si dai click pe ea

9 răspunsuri:
| buburuza23 a răspuns:

2.544 m --- Vârful Moldoveanu, Munții Făgăraș; cel mai înalt vârf din Munții Făgăraș și din România; big grin sper ca ti-a fost de folos raspunsul... funda?happy

| TheCritic a răspuns:

Varful Moldoveanu, muntii Fagaras 2544 m...

| akka4 a răspuns:

Varful Moldoveanu din muntii Fagaras... care masoara 2544 m

| Cracanel a răspuns:

Varful Moldoveanul din munii Fagaras situati in Carpatii Meridionali cu 2544m

| Luckas01 explică (pentru buburuza23):

Da da cum ţi-o dau?

| yellowalien a răspuns:

Ia citeste ce au scris ceilalti. Inainte sa mai dai raspunsuri de genul asta mai invata ceva geografie tongue

| Luckas01 explică (pentru buburuza23):

Esti multumit?

| Anonymous1247 a răspuns:

Vf.Moldoveanu