| NU.Conteaza a întrebat:

Care e cel mai usor mod de a ajunge in Baden-Baden, Germania?
Vreau sa ma duc acolo, dar cu avionul e prea scump... aveti vreo idee cum sa pot ajunge sau unde gasesc un bilet de avion mai ieftin? happy

6 răspunsuri:
| nana a răspuns:

Ok NU.Conteaza.In orasele Brasov, Sibiu, sunt autocare de la firma Tavirempes care fac curse Germania-Romania, pana in Köln. Pretul este in jur de 200€. Din Köln iei trenul pana in Baden. Faci cam 3 zile pe drum. Dar cel mai bine este sa cauti pe net bilete de avion ieftin si asa ajungi in 2, 30 ore si mult mai sigur. Drum bun si succes.
nana happy

| rosto a răspuns:

Uite, cred ca cel mai bine ar fi sa mergi cu Blue Air pana la Stuttgart, iar de acolo sa iei tren, nu este o distanta prea mare. :)
http://www.blueairweb.com/Destinatii/Harta-Destinatiilor

| NU.Conteaza explică:

Mersi pentru ajutor happy

| NoName1234 a răspuns:

Ar trebui sa te duci cu avionul cu Blue Air sau cu Wizzair, eu am mers cu Wizzair in Anglia ai era 5 milioane biletul cea ce mi de pare foarte ieftin si a durat 3 ore si pentru ca Germania e mai aproape o sa coste si mai putin.Si o sa dureze mai putin.
Succes! happy

Răspuns utilizator avertizat
| georgesur a răspuns:

Poti folosi liniile de autocare:Atlassib sau Eurolines