| AestheticPerf a întrebat:

Ca sa gasesc bilet de avion mai ieftin de la WizzAir cu cat timp inainte de zbor ar trebui sa il cumpar? FUNDA?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cu oricât - între 6 luni sau 16 ore.
Depinde de foarte mulți factori, e imposibil de spus cu precizie pentru o anume destinație când trebuie să iei biletul ca să fie cel mai ieftin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul variaza in functie de prea multi factori ca sa-ti raspund concret, asa ca daca stii sigur ca trebuie candva sa fii undeva, ia-ti biletul cat mai repede happy
In general, totusi, 2-3 luni