| adryyy a întrebat:

Care e, dupa parerea voastra, cel mai frumos loc din Romania?

17 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Delta!

| ParanoidKidu a răspuns:

Parcul National Retezat

| Ana-Maria94 a răspuns:

Dupa parerea mea Ro are mai multe locuri frumoase, adica fiecare oras are istoria si locurile lui speciale

| shtephie a răspuns:

Am fost anul trecut in Maramures, unde mi-a plaqt foarte mult!
Casele oamenilor sunt foarte frumoase si curate, oamenii calzi, primitorihappy
Un strain cand vn in Rom ar trebui sa treaca si prin Maramureshappy
Si este o zona frumoasa :X Merita vizitat!

| Daria a răspuns:

Clar Maramuresul, apoi Sighisoara, Brasov-orasele astea medievale, Delta Dunarii, Transfagarasan.

| anad a răspuns:

Depinde ce-ti place si daca ai avut ocazia sa calatoresti si sa o cunosti la modul real, nu din auzite sau reclame. Geografic este minunata, din cat am reusit eu sa o vad, si m-as reintoarce cu drag in munti, in zona Bicazului sau la Rodna!

| IceCream22 a răspuns:

Valea Prahovei! love strucklove struck

NOname
| NOname a răspuns:

In Romania sunt multe locuri superbe. Maramuresul si zonele de munte sunt preferatele mele.

| BoRnY a răspuns:

Salut! Pe primul loc Delta Dunarii, pe al doilea loc Transfagarasul si pe al treilea loc Varful Moldoveanu. Fundita?

| ralucaralu a răspuns:

Sibiul

| Bacemi a răspuns:

Transfagarasanul.

| Elial a răspuns:

Romania are foarte multe locuri frumoase, faza e ca noi nu stim sa le apreciam. Romania are muntii, campii, stranduri...s.a.m.d.Sunt foarte frumoase si muzeele si multe altele dar astia-s romanii.

| GyeBaek a răspuns:

Retezatu, Delta, Marea Neagra, Oltenia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot spune ca un loc este mai frumos decit altul dar pot spune ca Romania este foarte frumoasa vazuta din Franta sau Elvetia!
Sper ca in timp relativ scurt sa o privesc de la distanta...( adolf )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata tara este frumoasa, dar nu stim sa o apreciem.ROXANA

| m@ri@ a răspuns:

Transfagarasanul
sa nu intri la linkul de jos(ultimul) ca e o farsa!

| Mambz a răspuns:

Cheile Bicazului, Cazanele DUnarii, Valea Jiului.